Quaresma'dan Beşiktaş açıklaması

Quaresma'dan Beşiktaş açıklaması
Quaresma'dan Beşiktaş açıklaması
Beşiktaş, 21 Aralık 2012 tarihinde yollarını tatsız bir şekilde ayırdığı Ricardo Quaresma ile yeniden kavuşuyor. İmzayı atmak için yarın Türkiye'ye gelecek olan Portekizli yıldız, başarı sözü verdi.

İlk olarak 18 Haziran 2010'da siyah-beyazlı kulüp için Türkiye 'ye gelen ve İnönü Stadı'nda muhteşem bir törenle imzayı atan Ricardo Quaresma, yönetimle yaşadığı sorunlar nedeniyle 21 Aralık 2012'de ülkeden tatsız ayrılmıştı. Porto forması altında geçirdiği başarılı sezon sonrası tekrar göze giren ve yıllığı 1.6 milyon Euro karşılığı Beşiktaş 'a imza atmayı kabul eden Portekizli futbolcu, 942 gün sonra İstanbul 'a ayak basacak.

Beşiktaş stoperini buldu: Rhodolfo

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; sağlık kontrolleri sonrası 2 yıllık mukaveleyi imzalayacak olan Q7, İstanbul yolculuğu öncesi "Beşiktaş'a borcumu ödeyeceğim. Büyük başarılar kazanacağız" sözünü verdi.

Beşiktaş taraftarı ise günlerdir yolunu gözlediği Quaresma'yı bağrına basmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlı renklere gönül verenler, sosyal medyada yıldız futbolcuya görkemli bir karşılama töreni hazırlamak için örgütlenmeye başladı.

Tolgay Arslan sabaha kadar ağladı