'Rahat uyuyabilecek misin Umut Bulut?'

'Rahat uyuyabilecek misin Umut Bulut?'
'Rahat uyuyabilecek misin Umut Bulut?'
Galatasaray'ın 2-1 kazandığı Trabzonspor maçına, hakem Deniz Ateş Bitnel'in kararları damgasını vurdu. Verdiği ve vermediği pealtılar ile gösterdiği 4 kırmızı kart nedeniyle büyük tartışma yaratan Bitnel'e bir eleştiri de Erman Toroğlu'ndan geldi.

RADİKAL - Olaylı maçın ardından A Spor'a konuşan hakem yorumcusu Erman Toroğlu , Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ve hakem Deniz Ateş Bitnel’e sert tepki gösterdi.

"Neredesiniz Kuddusi? Neredesiniz? İyi dağıtıyor musunuz hakemleri? Deniz Ateş Bitnel maçı resmen bir taraftan aldı öbür tarafa verdi. Sabri Sarıoğlu maç boyu bıdı bıdı. Niye kart göstermiyorsun? Hep garibana mı gücünüz yetiyor? Ayıptır ya. Salih Dursun yılın hareketini yaptı. 'Helal olsun' diyorum" ifadelerini kullandı.

Galatasaray forması giyen Umut Bulut’u penaltı pozisyonu nedeniyle eleştiren eski hakem, "Umut futbol hırsızlığı yaptı. Bu akşam rahat uyuyabilecek misin Umut Bulut? Ortalık yanıyor. Ve Mustafa Denizli, hadi konuşsana bu akşam. 'Kıyım kıyım doğrandık' dedin Beşiktaş maçında. Öyle bir şey de yoktu. Hadi konuşsana Trabzonspor maçından sonra. Ayıptır ya" şeklinde konuştu.

Özer Hurmacı: Maç tekrar oynanabilir!

Salih Dursun, Gascoigne'i hatırlattı!

Hami Mandıralı: söyleyecek bir şeyim yok