Raheem Lawal: Beşiktaş'a gitmek istiyorum

Raheem Lawal: Beşiktaş'a gitmek istiyorum
Raheem Lawal: Beşiktaş'a gitmek istiyorum
Eskişehirspor'un başarılı orta saha oyuncusu Raheem Laval, kulüplerin anlaşması durumunda siyah beyazlı formayı giymek istediğini açıkladı.

Lucas Leiva transferinde çıkan sayısız pürüzle karşılaşan Beşiktaş ’ta gözler yeniden Eskişehirspor’un orta saha oyuncusu Raheem Lawal’a döndü. Leiva transferinin olumsuz sonuçlanma ihtimali nedeniyle Beşiktaş’ın Lawal transferine ağırlık vereceği belirtiliyor. Gündemdeki başarılı oyuncu Raheem Lawal’da, transferi hakkında Fanatik’e açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş ile kulübü Eskişehirspor'un görüştüğünü doğrulayan Lawal, " Eskişehirspor'un paraya ihtiyacı var. Kulüpler arasındaki görüşmeler devam ediyor. Anlaşma sağlanırsa benim için çok önemli bir fırsat olacak. Beşiktaş'a gitmek istiyorum ve orada başarılı olacağıma inanıyorum." dedi.

Es-Es takasa sıcak bakmıyor

Transfer ile ilgili Beşiktaş’ın Eskişehirspor’a takas teklifinde bulunduğu ancak Eskişehirspor’un takasta önerilen Ömer Şişmanoğlu’nun yıllık ücretinin yüksekliği nedeniyle bu teklife sıcak bakmadığı belirtiliyor. Kırmızı -Siyahlılar, 3 milyon Euro ’ya kadar indiği Lawal için yalnızca para seçeneği ön planda tutuluyor.

Skibbe, Lawal’ın gitmesini istemiyor

Teknik Direktör Michael Skibbe’nin yeni sezonda oynanan ilk iki haftada ilk 11’de forma verdiği Lawal’ın gönderilmemesi yönünde görüş bildirdiği ifade ediliyor. Ancak yönetimin mali sıkıntılar nedeniyle Beşiktaş’ın istenilen bedeli getirmesi halinde transferin gerçekleştirileceği belirtiliyor.