Rakitic 20 milyon euroya Barça'da

Rakitic 20 milyon euroya Barça'da
Rakitic 20 milyon euroya Barça'da
La Liga ekibi Barcelona'nın, Sevilla'nın 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Ivan Rakitic'in transferini sonlandırdığı öne sürüldü.

ANKARA - İspanyol gazetesi Marca'da yer alan iddiada, Barcelona'nın Hırvat Ivan Rakitic'in bonservisi konusunda 20 milyon euro ve altyapıda oynayan Denis Suarez'in kiralanması karşılığında Sevilla ile anlaşmaya vardığı belirtildi.

Arda açıkladı: Barcelona'ya gidecek mi?


Haberde, anlaşmanın ardından Barcelona Kulübü Asbaşkanı Javier Faus ile Spor Direktörü Andoni Zubizarreta'nın, Sevilla'nın kulüp binasından araçlarına binerek ayrıldığı, resmi açıklamanın akşam saatlerinde yapılmasının beklendiği ifade edildi.   

İspanyol devinin, Rakitic'in transferinin ardından gelecek sezon kadroda düşünmediği Cesc Fabregas'ın bonservis bedeli konusunda Chelsea ile anlaşmaya vardığı ve İngiliz temsilcisinin bu transferi ileri saatlerde açıklayabileceği vurgulandı.

LUIS ENRIQUE AMELİYAT EDİLDİ

Barcelona Kulübü'nden yapılan açıklamada, teknik direktör Luis Enrique'nin apandisit ameliyatı edildiği belirtildi. Başarılı bir operasyon geçiren Barcelona'nın yeni teknik direktörünün, çok yakında taburcu edileceği kaydedildi. (AA)

Barcelona şokta: Belgelerle ispat edildi!