'Ramsey acımasız vuruşunu keşfetti'

'Ramsey acımasız vuruşunu keşfetti'
'Ramsey acımasız vuruşunu keşfetti'
Şampiyonlar Ligi'nde bir kez daha 4 gol yiyen sarı-kırmızılı takımı önceki yıllara kıyasla zayıf bulan İngiliz basını, Aaron Ramsey'in 30 metreden attığı gole vurgu yaptı ve Arsene Wenger krizinin bir haftalığına son bulduğunu yazdı.

LONDRA - The Sun, Aaron Ramsey'in golünü spor ekinin kapağına koyarken, "Şampiyonlar Ligi'nde bugüne kadar atılan en büyük gol mü? manşetini attı. İngiliz gazeteleri, kovulmanın eşiğine gelen teknik direktör Arsene Wenger'i Galatasaray 'ın kurtardığını yazdı.

RAMSEY, YUHALAMALARI ALKIŞA ÇEVİRDİ

The Independent, eski formuna dönen Ramsey'in takımını ateşlediğini yazdı. The Times "Ramsey acımasız vuruşunu tekrar keşfetti" derken, The Daily Telegraph "Ramsey yuhalamaları alkışa çevirdi" yorumunda bulundu.

İki gündür Arsene Wenger'in gitmesi için kampanya yapan The Sun gazetesi, Fransız hocanın elinde bol sayıda yedek futbolcu olduğuna işaret etti. Daily Mirror, Wenger aleyhine protestoların sona erdiğini ve Arsenal'deki krizin 4-1'lik Galatasaray galibiyetiyle bir haftalık durduğunu ileri sürdü. Faruk ZABCI (DHA)