Ranieri: Çabuk toparlanmalıyız

Premier Lig'de Charlton'a deplasmanda 4-2 yenilen Chelsea'de menajer Claudio Ranieri, kendilerini çabuk toparlamaları gerektiğini söyledi.

LONDRA - Premier Lig'de Charlton'a deplasmanda 4-2 yenilen Chelsea'de menajer Claudio Ranieri, kendilerini çabuk toparlamaları gerektiğini söyledi. Charlton karşısında etkili oynadıklarını ve birçok pozisyona girdiklerini kaydeden İtalyan teknik adam, "Çok ilginç bir maç oldu. Özellikle ikinci yarıda bir çok gol şansı yakaladık ancak rakibimiz savunmada iyiydi. Charlton maçı kazanmayı haketti. Şimdi önümüzde Portsmouth maçı var. Çabuk toparlanmalıyız" dedi. Everton'ı 3-2 yenen lider Manchester United ise, savunma oyuncularının bir çoğunun sakat olması nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor.
Everton maçında sakatlanan O'Shea'nin yanı sıra Silvestre ve Jeffers'ın da durumlarının belirsiz olması, Middlesbrough maçı öncesi menajer Alex Ferguson'ı düşündürüyor. Öte yandan Ferguson, Everton maçı ile ilgili olarak, "Kendimizi çok iyi ifade ettik. Sonuçtan son derece memnunum" dedi. (Spor Servisi)