Real Madrid'de Ronaldo ile staj yapacak!

Real Madrid'de Ronaldo ile staj yapacak!
Real Madrid'de Ronaldo ile staj yapacak!
Real Madrid Graduate School'a yüksek lisans eğitimi için kabul edilen Yunus Ersel Babagil, üç haftalık stajını dünyanın en iyi futbolcusu Cristiano Ronaldo ile yapacak.

İzmir Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunu Yunus Ersel Babagil, Real Madrid Futbol Kulübü'ne fizyoterapist, spor kulübü yöneticisi ve mimar yetiştiren Real Madrid Graduate School'a yüksek lisans eğitimi için kabul edildi. Real Madrid Futbol Kulübü'ne fizyoterapist, yönetici ve mimar yetiştiren Real Madrid Graduate School'a yüksek lisans eğitimi için bugüne kadar kabul edilen tek Türk olan Yunus Ersel Babagil, üç haftalık stajını dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo ile yapacak ve diplomasını da Real Madrid Santiago Barnabeu stadyumunda düzenlenen törende kulüp başkanı Florentino Perez'den alacak.

Yunus Ersel Babagil, Real Madrid Graduate School'a kabul edilen tek Türk öğrenci oldu. Uzmanlık eğitimini spor alanında sürdürmeyi planladığını söyleyen Babagil, "Hiçbir zaman iyi bir futbol oyuncusu olmadım ama fizyoterapist olarak dünyanın en iyi futbolcuları ile birlikte olacağımı bilmek heyecanlandırıyor" diye konuştu.