Real Madrid'de Ronaldo krizi!

Real Madrid'de Ronaldo krizi!
Real Madrid'de Ronaldo krizi!
Şampiyonlar Ligi'nde 4-3 mağlup olduğu Schalke 04'e elenmekten zor kurtulan Real Madrid'de Cristiano Ronaldo, taraftarların hedefi haline geldi.

Son dönemde Real Madrid'in sergilediği kötü futbol ve aldığı kötü sonuçların ardından Schalke 04 karşılaşmasında da bu durumun sürmesi taraftarların sabrını taşırdı.

Ronaldo çıldırdı: Utanç verici!

TEPKİSİ KÜFÜRLÜ OLDU

Fanatik'in haberine göre; meşin yuvarlak eflatun-beyazlı oyuncuların her ayağına geldiğinde taraftar futbolcuları ıslıkladı. Mücadelede 2 gol kaydeden Cristiano Ronaldo, attığı ilk golden sonra isyanını küfür ederek gösterdi.

ARBELOA İLE TARTIŞTI

Ronaldo, kendisini sakinleştirmeye çalışan vatandaşı Fabio Coentrao ile kavgaya tutuştu. İspanyol basını, bu kavganın sebebini Ronaldo'nun diğer arkadaşlarına göre daha az koşması olarak gösterdi.

CASILLAS İKNA ETTİ

4-3 kaybedilen Schalke maçının sonunda sahayı terketmek üzereyken, kaptan Casillas tarafından sahaya geri döndürülen Ronaldo, yine de soyunma odasına giden ilk oyuncu oldu.

BASINA KONUŞMAYACAK

Geçtiğimiz haftalarda 4-0 kaybedilen Atletico Madrid maçının ardından doğum günü partisine katılan ve bu görüntüleri basına yansıyan Ronaldo, Schalke maçının ardından sezon sonuna kadar basına konuşmama kararı aldı.

Ancelotti'nin koltuğu sallanıyor