Real Madrid'i reddeden G.Saraylı

Real Madrid'i reddeden G.Saraylı
Real Madrid'i reddeden G.Saraylı
Sarı-kırmızılı takımın yeni transferleri Bruma, İspanyol devini reddettiğini açıkladı.

Çaykur Rizespor maçında sergilediği performansla dikkati çeken 18 yaşındaki Bruma, Galatasaray ’ı neden tercih ettiğini anlattı.

Hagi de açıkladı! 'Reddettim çünkü...'


Bugün Gazetesi'nden Özgür Sancar'a konuşan Portekizli futbolcu, "Sporting Lizbon’da misyonumu tamamlamıştım. Galatasaray bana mükemmel bir teklif önerdi. Onların yaklaşımı çok sempatik ve candandı. Ayrıca Şampiyonlar Ligi gibi dev bir yarışma ortamında, potansiyeli olan bir takımda yer almak istiyordum. Elbette direkt oynayabileceğim ve faydalı olabileceğim bir ekibe gelmek istiyordum. Bu nedenle Galatasaray’ı seçtim. Sarı-kırmızılı formayla başarılı olmak için elimden geleni yapacağım" dedi.

Yetenekli oyuncu, "Real Madrid beni istedi. Avukatım Bebiano ile görüştüler. Fakat teklifi kabul etmedim. Ama orada çok yıldız var. Cristiano, Di Maria, Benzema gibi. Gitseydim, muhtemelen ikinci takımları Castilla’da oynamak zorunda kalırdım. Orada birinci takımda oynamak zor gözüküyordu. Fakat ben kapasiteme sonuna kadar güveniyorum. Daha büyük yarışma gruplarında oynayabilirim. Manchester United, Manchester City, Arsenal ve Monaco da beni istedi. Fatih Terim karar vermemi kolaylaştırdı. Önemli bir projenin parçası olarak beni transfer etti. Ayrılmasına üzüldüm" dedi.

G.Saray'dan sert tepki; Yandaş medya

Ümit Davala'dan duygusal veda