Rebrov sezondan umutlu

Fenerbahçe'nin Ukraynalı futbolcusu Sergei Rebrov şampiyonluğa aç olduklarını söyledi. Rebrov camianın kendilerinden başarı bekledeğini vurgulayarak, "Sezon sonunda şampiyon olmaktan başka şansımız yok" dedi.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin Ukraynalı futbolcusu Sergei Rebrov şampiyonluğa aç olduklarını söyledi. Rebrov camianın kendilerinden başarı bekledeğini vurgulayarak, "Sezon sonunda şampiyon olmaktan başka şansımız yok" dedi. Sezon başında teknik direktör Christoph Daum'un "Benim kadromda onun yeri yok" dediği Rebrov'un röportajından satır başları şöyle:

  • Bende değişim olmadı. Ben profesyonelim ve mantalitemde küsmek yoktur. Oynamıyorsam, tek düşüncem hep çalışmak hep çalışmaktır. Böyle yaptım ve hocamın şans vermesini bekledim. Sonunda bu şansı yakaladım. Oynamadıkları zaman Türk arkadaşlarımın yüzlerindeki ifadeyi iyi biliyorum. Ancak şunu da görüyorum; Çok çalışıp oynayamayan Türk futbolcular da var.
  • Gelecekte ne olacağını bilmiyorum. Tottenham'a geri mi döneceğim, Fenerbahçe'de mi kalacağım. Ancak bir profesyonel olarak her zaman çalışıp, herşeyin en iyisini yaparak Fenerbahçe'ye faydalı olmayı düşünüyorum.
  • Şampiyon olmak zorundayız. Beşiktaş geçen yıl mutlu sona ulaştığı için şampiyonluğu bizim kadar isteyemez. Oysa takım arkadaşlarımın şampiyonluğa aç olduğunu görüyorum. Bu açlığı gidermek için bu sene şampiyon olmamız gerekiyor. Taraftarımız bize inansın. Onları mutlu etmek için herşeyi yapıyoruz. Bize destek versinler. İyi gidiyoruz ve doğru yoldayız. Çok çalışıp, ikinci yarıda şampiyonluk için her şeyi yapacağız. Bence diğer takımlara değil, öncelikle kendimize bakmalıyız.
    Erhan kulüp arıyor
    Teknik direktör Daum'un gözden çıkardığı Erhan Albayrak Almanya'da kendisine takım arıyor. Devre arasında sözleşmesi feshedilecek bu oyuncuya bazı kulüplerden teklifler geldiği belirtildi. Önceki gün yaptığı açıklamada Fenerbahçe'de kalacağı müjdesini veren Tuncay'ın iki yıllık sözleşme yapacağı açıklandı. Tuncay'ın menajeri Erdinç Şehit, "Her konuda anlaşma sağladık. Birkaç gün içinde detayları görüşeceğiz. Gelecek hafta da imza töreni yapmayı planlıyoruz" dedi. (Spor Servisi)