Rebrov: Türkiye tam bir cennet

Fenerbahçe'nin Ukraynalı futbolcusu Sergei Rebrov, adeta bir turizm elçisi gibi çalışıyor. Yoğun maçlar sonrası tatilini geçirmek için Antalya'ya gelen yıldız futbolcu, buradan ülkesinde tatil için tercih yapamayan vatandaşlarına ve uzun süre top oynadığı İngiltere'ye de seslendi:

ANTALYA - Fenerbahçe'nin Ukraynalı futbolcusu Sergei Rebrov, adeta bir turizm elçisi gibi çalışıyor. Yoğun maçlar sonrası tatilini geçirmek için Antalya'ya gelen yıldız futbolcu, buradan ülkesinde tatil için tercih yapamayan vatandaşlarına ve uzun süre top oynadığı İngiltere'ye de seslendi:
"Türkiye bir cennet. Tatil için en güvenli ülke burası. Hem temiz hem ucuz. Tatile gitmek isteyenler için ideal bir ülke" diyerek çağrıda bulundu. Bu arada Daum'un takımın başına getirilmesinden de bir hayli memnun olduğu gözlenen Rebrov, "Daum'la yeni bir heyecan yaşayacağız. Coşacağız ve coşturacağız" diye konuştu.
Fenerbahçe'nin gözden çıkardığı Rus futbolcu Vladimir Besçasnıh ise ülkesinde kendisine kulüp arıyor. Eski takımı Spartak Moskova ile görüşmeler yapan bu sporcu için Fenerbahçe defteri tamamen kapandı. (Spor Servisi)