Recep Bölükbaşı noktayı koydu

Recep Bölükbaşı noktayı koydu
Recep Bölükbaşı noktayı koydu
Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, futbol takımındaki oyunculara gelen transfer teklifleri hakkında, "Ozan Tufan dahil hiç kimseyi satmak istemiyorum" dedi.

BURSA - Recep Bölükbaşı, yeni statlarının bu yıl içinde açılacağını hatırlatırken, şunları söyledi:
"Ben yeni stadyumda Bursaspor'umuzu bir şampiyonluğun daha yakışacağını düşünüyorum. Bu nedenle oyuncu satmayı düşünmüyorum. Türkiye 'de parlayan oyuncularını satan Kayserispor, Eskişehirspor ve Trabzonspor'un bugünkü durumları ortada. Bir tek yıldız oyuncularını satan Beşiktaş ise bu sezon üst sıralarda. O nedenle şampiyonluk istiyorsak kadromuzu korumak zorundayız."

"RAKAMLAR BÜYÜK OLMALI"

Oyuncularını sakmak istemediğini, bu yüzden çok büyük rakamlar talep ettiğini vurgulayan Bursaspor Başkanı, şöyle devam etti:
"Ozan Tufan'ı isteyen kulüpler var. Tekliflerini sundular. Çok büyük rakamlar olursa o zaman satabiliriz. Biz iyi bir takımız. Hedefimize koşuyoruz. Bu nedenle kadroyu zayıflatmak istemiyorum. Yapılan tekliflere karşı bizde isteklerimizi söyledik. Şimdi bekliyoruz. Gelecek tekliflere göre bir değerlendirme yapabiliriz. Ancak şu an için gelişme yok. Ancak hafta sonu biraz hareketli olabilir."

Bölükbaşı, yeşil-beyazlı takımın Pazar günü Antalya 'da kampa gireceğini, oyuncularının menajerleriyle burada görüşmeler yapacaklarını söyledi. Cemal EKENTOK (DHA)