Reklamsız çıkmam!

Reklamsız çıkmam!
Reklamsız çıkmam!
Takımı Avrupa arenasına göğüs reklamı olmadan çıkarmak istemeyen Başkan Ünal Aysal'ın, "Gerekirse sadece Şampiyonlar Ligi için sponsor bulalım" dediği öğrenildi.

Goran Pandev, Blerim Dzemaili ve Tarık Çamdal'ı kadrosuna katarak, transferi noktalayan Galatasaray 'da gözler yeniden sponsorluk soruruna çevrildi.

İşte Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi kadrosu


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; transfer operasyonunu başarıyla yöneten Kulüp Başkanı Ünal Aysal, bu problemi çözmek için çalışmalara başladı. Aysal'ın hedefi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 Eylül 'de Türk Telekom Arena'da oynanacak Anderlecht maçına takımın sahaya göğüs reklamıyla çıkmasını sağlamak.

DEVLERLE ANLAŞAMADILAR

Kurmaylarıyla fikir alışverişinde bulunan Aysal'ın, "Gerekirse sadece Şampiyonlar Ligi'nde bize sponsor olabilecek bir firma ile anlaşalım. Takımı Avrupa 'ya formasında göğüs reklamı olmadan çıkarmayalım" dediği öğrenildi. Geçen sezon 7.2 milyon dolar aldığı Türk Telekom'la anlaşması biten Cim Bom, Samsung, Qatar Airways ve Gazprom gibi uluslararası şirketlerle görüşmüş ancak bir sonuç alamamıştı.

G.Saray'a ağır fatura: 130 milyon lira!