Revivo imzayı attı

Fenerbahçe'den ayrılan Revivo dün resmen Galatasaraylı oldu. 2.5 yıllık sözleşmeye imza atan Revivo, "Takımım için elimden geleni yapacağım" dedi.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe'yle yollarını ayırdıktan sonra ülkesi İsrail'e giden Haim Revivo, dün İstanbul'a gelerek önce sağlık kontrolünden geçti, ardından Galatasaray'la sözleşme imzaladı. İsrailli futbolcu, Metin Oktay Tesisleri'nde, kendisini 2.5 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attıktan sonra yaptığı açıklamada, "Artık bütün gücümü ve enerjimi Galatasaray için harcayacağım. Takımımın şampiyon olması için elimden geleni yapacağım. İstanbul'da kalmak benim için çok önemliydi. Ne mutlu bana ki, hem İstanbul'da kaldım, hem de böyle bir kulübe geldim" dedi. Avrupa'dan birçok kulübün kendisine teklif getirdiğini söyleyen Revivo, "Benim gönlüm İstanbul'da kalmaktan yanaydı. Galatasaray da kendini Avrupa'da kabul ettirmiş bir kulüp. Onun için tercih ettim" dedi.
İkisi de Antalya'da olacak
Revivo, "Terim mi seni istedi?" sorusunu da, "Terim ve yönetim istedi. Takım arkadaşlarımın istemesi de iyi bir şey. Bu, takıma çabuk adapte olacağımın işareti" diye yanıtladı.
Galatasaray'da ikinci imza ise PSV Eindhoven takımından alınan Suat Usta'dan geldi. Genç oyuncu, Sarı-Kırmızılılar'ın Antalya kampına katılacak. Ümit Milli Takım defansının da belkemiği olan gurbetçi
oyuncunun 250 bin dolar peşin para alacağı, maç başına ödenecek diğer ücretin ise yönetim tarafından daha sonra belirleneceği ifade edildi.