Revivo, Mondi'yi yerine çiviledi

Galatasaray'a geldiği günden bu yana eleştiri odağı haline gelen Haim Revivo, Seefeld kampına hızlı başladı.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

SEEFELD - Galatasaray'a geldiği günden bu yana eleştiri odağı haline gelen Haim Revivo, Seefeld kampına hızlı başladı. Yaptığı hareketler, şutlardaki başarısı ve şık ara paslarıyla gerek teknik direktör Fatih Terim'den, gerekse takım arkadaşlarından alkış aldı. Abdullah'a yakın ilgi gösteren Revivo, diğer arkadaşlarıyla da uyum içinde hareket ediyor. Böyle hırslı ve başarılı oynamaya devam etmesi durumunda Revivo'nun takım içindeki lider problemini çözebileceği tahmin ediliyor. Attığı bir frikik golünde Mondragon'u adeta yerine çivileyen İsrailli oyuncuya gurbetçi taraftarlar "Bir daha" diye tempo tuttu. Revivo'nun, Hasan Şaş ile karşılıklı çekişmesi ise takımın başlıca neşe kaynağını oluşturuyor.'Berkant, Hasan'a Almanca söyle!'
  • İdmanlarda imalı konuşmasıyla tanınan Fatih Terim, yine esmeye başladı. Aynı takımda bulunan Hasan Şaş ve Berkant'ın ortasına düşen top için Terim Hasan'a, "Berkant'a bırak" dedi, fakat Şaş'ın topu bırakmadığını görünce, "Berkant Almanca söyleseydi bırakacaktın değil mi?" diye söylendi.
  • Milli Takım'dan yorgun gelen Volkan, düz koşulara devam ediyor. Doktor Bülent Bayraktar ile çalışan Volkan, "Top oynamadan koşu yapınca canım sıkılıyor. Bu eziyet bir an önce bitse" diye konuştu.
  • Gençlere bu sezon şans vereceğini açıklayan Fatih Terim, her fırsatta onları yüreklendirecek sözler sarfediyor. "Mükemmelsin, süpersin, aferin oğlum böyle" şeklinde moral veren Terim'in en çok Volkan Glatt'a bu övgüleri düzmesi dikkat çekiyor.
  • Geçirdiği ameliyat sonrasında rehabilitasyon çalışmalarına tabi tutulan Elvir Baliç, Avusturya kampının ilk gününde düz koşulara başladı. Uygulanan tedavi programının başarısı Baliç'in moralini yüksek tutarken, Sağlık Komitesi oyuncunun Eylül ayında topla çalışmalara başlayabileceğini açıkladı.
  • Galatasaray'ın Avusturya'da on gün boyunca konaklayacağı Alpenkönig Hotel takımımızın renklerini taşıyor. Otel girişinde bulunan isim panosundan yerdeki halılara kadar birçok köşede sarı-kırmızı renkleri görmek mümkün.