Reytinglerde 'Beşiktaş' sürprizi

Reytinglerde 'Beşiktaş' sürprizi
Reytinglerde 'Beşiktaş' sürprizi
Beşiktaş yönetcisi Mete vardar'ın dün askşamkli derbi sonrası açıklaması reyting listesine sürpriz bir giriş yaptı. Açıklama Survivor, Survivor Özet ve Şeref Meselesi'nin ardından dördüncü sırada yer aldı.

Dün akşam oynanan Beşiktaş Fenerbahçe derbisi futbol yönünden çok tatmin etmese de Emenike'nin oyunu terk etmesi, birçok futbolcunun sakatlanması ve Beşiktaş kalecilerinin duygusal anları akşama damga vurdu.

Beşiktaş yöneticisi Mete Vardar'ın maç sonundaki 5 dakikalık açıklaması AB grubunda 4. sırada yer aldı. TRT Spor'da 22,57'de başlayan ve 23,05'de biten açıklama reyting listesine 'Beşiktaş yöneticisi Mete Vardar açıklama yapıyor' şeklinde girdi.

AB grubunda 1. sırayı Survivor All Star alırken 2. sırayı Survivor All Star aldı. AB grubunda üçüncü sırayı şeref Meselesi isimli dizi aldı. 

5 DAKİKALIK AÇIKLAMA REKOR KIRDI

Dün akşamla ilgili bir başka ilginç gelişmede reyting rakamlarının yayınlanmasıyla ortaya çıktı.

METE VARDAR O AÇIKLAMADA NE SÖYLEMİŞTİ?

Maç eşit şartlarda oynanmadı

Beşiktaş'ta takımdan sorumlu yönetici Mete Vardar, Fenerbahçe maçının ardından sert açıklamalarda bulundu. 90 dakikayı "Maç eşit şartlarda oynanmadı" ifadeleriyle değerlendiren Vardar, Fenerbahçeli bazı oyuncularla maçın hakemine tepki gösterdi.

Beşiktaş'ta takımdan sorumlu yönetici Mete Vardar, Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmanın ardından sert açıklamalarda bulunan Vardar, Fenerbahçeli bazı oyuncularla maçın hakemine tepki gösterdi.

Fenerbahçe’nin kendi üzerlerinde baskı oluşturduğunu ifade eden Vardar, “Çok baskıklı bir maç oldu. Çok fazla baskı yedik. Fenerbahçe saha içinde değil saha dışındaki olaylarda da çok tecrübeli bir takım. Keşke böyle şeyler olmasaydı. Böyle şeyler çok sık olmaya başladı. İlk maçta Atatürk Olimpiyat Stadı’nda da böyle şeylerle karşılaşmıştık” şeklinde konuştu.

Türkiye ’nin gözbebeği hakemlerinden Fırat hoca, bugün sahada gösterdiği yönetimle yine Türkiye’nin gururu olduğunu kanıtladı. Müthiş bir yönetim gösterdi. Diğer güzide kulübümüzün oyuncularıyla hep birlikte maçı yönettiler. Hayırlı olsun başka bir şey diyemiyorum. Çünkü bu insanlar Türkiye için çok önemli insanlar. Ancak bugün maçın eşit şartlarda oynanmadığını düşünüyorum” şeklinde konuştu.