Ricardo Quaresma yeniden İstanbul'da

Ricardo Quaresma yeniden İstanbul'da
Ricardo Quaresma yeniden İstanbul'da
Beşiktaş'ın iki yıllık anlaşma imzaladığı yıldız futbolcu Ricardo Quaresma (Q7), üç yıllık bir aradan sonra yeniden İstanbul'a geldi. Portekizli oyuncu, 2010-2012 yılları arasında siyah beyazlı formayı giymişti.

RADİKAL - Beşiktaş ’ın yeniden kadrosuna katmak için İstanbul ’a getirdiği Ricardo Quaresma 18.30’da Atatürk Havaalanı’na indi. Lizbon’dan gelen Portekizli futbolcu için çok sayıda Beşiktaş taraftarı havaalanında toplandı.

Suruç’taki patlama nedeniyle Çarşı Grubu’nun “Quaresma’nın havaalanı karşılaması iptal edilmiştir” duyurusuna rağmen yüzlerce taraftar alana akın etti.

Bireysel hareket eden siyah-beyazlı taraftarlar; Çarşı’nın resmi Twitter hesabından dün yapılan “Suruç’ta yaşanan katliamda yitirdiğimiz vatandaşlarımızın acıları yüreğimizi yakmıştır. Quaresma’nın havaalanı karşılaması iptal edilmiştir” açıklamasına rağmen alanı doldurdu ve Quaresma’yı tezahüratlarla bekledi.

Siyah-beyazlı taraftarlar, Q7'yi karşılamak için Atatürk Havalimanı önünde bekledi.

POLİS KORUMASI EŞLİĞİNDE AYRILDI

Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla saat 18.30'da Lizbon'dan İstanbul'a gelen Portekizli yıldız oyuncu Ricardo Quaresma, Suruç'taki patlama nedeniyle Çarşı Grubu'nun Quaresma'nın havalimanı karşılaması iptal edilmiştir duyurusuna rağmen, Atatürk Havalimanı'nda yüzlerce taraftar tarafından karşılandı. Portekizli yıldız, taraftarların kendisine gösterdiği ilgiden dolayı zor anlar yaşadı. Quaresma, daha sonra polis koruması eşliğinde özel bir araçla Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.Yarın sabah sağlık kontrolünden geçecek Ricardo Quaresma, daha sonra takımın Avusturya kampına katılacak.

(DHA)