Rıdvan Dilmen: Benimle alay ettiler ama...

Rıdvan Dilmen: Benimle alay ettiler ama...
Rıdvan Dilmen: Benimle alay ettiler ama...
Eski milli futbolcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin sahasında 2-0 kazandığı Eskişehirspor maçını değerlendirdi.

RADİKAL - NTV Spor 'da yayınlanan '%100 Futbol' programında Fenerbahçe -Eskişehirspor maçını yorumlayan Rıdvan Dilmen, "Bu sezon nasıl bir Fenerbahçe izleyeceğimizi gördük. Fenerbahçe’den puan almak için gol atmanız lazım. Geçen hafta 'Bu takım 80 gol atar' dedim diye alay konusu oldum ama, Fenerbahçe bu ligde 80 gol atar” ifadelerini kullandı.

Pereira: Ronaldo ve Messi'yi istiyorum

Ünlü futbol adamı, "Aykut Hoca, İsmail Hoca 'nın istatistikleri ile Pereira'nın rakamları çok farklı olacaktır. Fenerbahçe öne doğru oynayarak direk sonuca gitmeye çalışıyor. Fenerbahçe taraftarı belki oyunu beğenmemiş olabilir ama rakip takıma ara sıra pozisyon verdi. Fenerbahçe rakibini artık rahatsız eder" dedi.

Sarı-lacivertli kulübe kasasından 7 milyon Euro çıkmasına neden olan Ozan Tufan Ozan transferine de değinen Fenerbahçe'nin eski futbolcusu, "Ozan'ın ne kadar önemli olduğu belli. Antrenörün eli kolaylaştı. Pereira'nın her bölgede alternatifi var. Avrupa , lig ve kupa maçlarının yoğunluğunda rahatlıkla rotasyona gidebilir" şeklinde konuştu.

Mehmet Topal: Tabiri caizse ölümden döndük