Rıdvan Dilmen: Böyle futbolcu görmedim

Rıdvan Dilmen: Böyle futbolcu görmedim
Rıdvan Dilmen: Böyle futbolcu görmedim
Yorumcu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın deplasmanda 2-0 kazanıp yeniden lider olduğu Trabzonspor maçını değerlendirdi.

RADİKAL - NTV Spor 'da yayınlanan '%100 Futbol ' programının yorumcusu Rıdvan Dilmen, karşılaşmanın devre arasında, "Temposu yüksek bir maç değil. Maç, Beşiktaş ağırlıklı oynanıyor. Trabzonspor formasının hakkını vermiyor. Trabzonspor kendi sahasında kalmayı tercih ediyor. Beşiktaş, kendi sahasından çıkmayan bir Trabzonspor'u beklemiyordu. Slaven Bilic'in alacağı her kararda mutlaka itirazımız olacaktı. Tahminim 60'lara kadar böyle gidip Demba Ba'yı oyuna alacaktır" ifadelerini kullandı.

Ne yaptın Cüneyt Çakır!

"SOSA, İLKAY GİBİ OYNADI"

Maçın ardından yaptığı değerlendirmede ise eski milli futbolcu, " Bugün bir tane oyuncu seyrettim; Jose Sosa. 29 hafta boyunca böyle müthiş bir oyuncu görmedim. İlkay Gündoğan gibi oynadı. Demba Ba öndeyken değil, 0-0'da veya gerideyken alacağın bir oyuncu. Trabzonspor'u oyundan düşüren Tolgay Arslan oldu. Bayılttı Trabzonspor'u. Xavi gibi oynadı. Cenk Gönen oynayacak durumda olmasına rağmen Bilic, Günay Güvenç'i kesmedi. Tolga Zengin de dönsün bence Günay'ı yine kesmez. Bilic böyle bir adam" dedi.

"SARI KART VE PENALTI"

Dilmen, 72. dakikada Trabzonsporlu Fatih Atik ile Beşiktaşlı Tomas Sivok arasında yaşanan pozisyon hakkında ise "Bana göre Tomas Sivok'a yapılan hareket sarı kart ve penaltıydı" şeklinde konuştu.

Bilic'ten Demba Ba itirafı: Şapka çıkarıyorum