Rıdvan Dilmen: İngiltere'den teklif var

Rıdvan Dilmen: İngiltere'den teklif var
Rıdvan Dilmen: İngiltere'den teklif var
Yorumcu Rıdvan Dilmen, canlı yayında çarpıcı bir açıklama yaptı: İngiltere, 22 Mayıs'ta Wembley'de maç yapmak için Türkiye'ye teklifte bulundu.

NTV Spor'da yayınlanan '%100 Futbol' programında yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen, Türk Milli Takımı'nın, İngiltere'den hazırlık maçı teklifi aldığını belirterek, "22 Mayıs'ta Wembley'de maç yapmamız için teklifte bulundular" dedi. Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), İngiltere Futbol Federasyonu'na verdiği cevap konusunda ise Rıdvan Dilmen'den bir açıklama gelmedi.

MAÇ YORUMUNDA NANI'Yİ HEDEF ALDI

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin 3-1 kazandığı Kasımpaşa maçı için, Fenerbahçe'nin geniş bir kadrosu var. Kasımpaşa'nın tüm oyun düzeni bozulmuş. Belki Fenerbahçe'nin genelde gol sayısı fazla değil ama 36 haftadır her maçta gol atmış. İlk yarının sonundaki pozisyon net penaltı, karar doğru. Fenerbahçe'de hem Mehmet Topal, hem de Josef de Souza önemli eksikler ama Ozan Tufan o bölgede maçın öne çıkan ismiydi. Kadlec tercihi çok enteresan. Bana o bölge için 3 isim sorsan Kadlec demezdim. Hocanın kararı tartışılır ama sonuçta haklı çıktı. Belki de Kadlec sayesinde Ozan ve Diego'nun performansı arttı" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa

"SAHANIN EN İYİSİ GÖKHAN'DI"

Eski milli futbolcu, "Kasımpaşa, Fenerbahçe gibi geniş kadroya sahip değil. Sakat ve cezalı birçok oyuncusu olunca sorun yaşadılar. Dakika 70'teki 3 değişikliğin sebebi salı günü oynanacak Lokomotiv Moskova maçı için hazırlıktı. Maç 11'e 10 oynanırken 3 değişiklik normal gözüktü ama başka şartlarda bunun için erken derdim. Gökhan Gönül gibi tecrübeli bir oyuncu Fenerbahçe'nin yediği gol pozisyonunda öyle bir risk almamalıydı. Sahanın en iyi oyuncusu kesinlikle Gökhan'dı. Açıkçası Fenerbahçe'de kötü isim yoktu. Fakat Nani çok kopuk oynuyor. Daha iyi olması lazım" şeklinde konuştu. (sporx.com)

Pereira: Hak ederek kazandık