Rıdvan Dilmen: Şampiyonluk için yetmez

Rıdvan Dilmen: Şampiyonluk için yetmez
Rıdvan Dilmen: Şampiyonluk için yetmez
Ünlü futbol adamı Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan '%100 Futbol' programında Galatasaray-Gaziantepspor maçını değerlendirdi.

Galatasaray -Gaziantepspor maçının ilk yarısını yorumlayan Rıdvan Dilmen, "Galatasaray baskıyı kurdu 6-7 tane de şut attı ama çok riskli oynuyor. Podolski'nin golünde Podolski önce pası verdi sonra gitti golü attı. Galatasaray 4 forvet oynuyor. Maçta Rus ruleti oynanıyor. Sanki Galatasaray 2 puanla şampiyonluğu kaybediyor. Gaziantep de 1 puanla ligden düşüyor. Hamza hoca devre arasında oyunculara aynen devam edin diyordur. Galatasaraylı oyuncuların devre arasında sakin olması lazım. Pas trafiğinde Umut beklenen yumuşaklığı gösteremedi. Maçın böyle bitme şansı yok. İkinci yarıda gol olmama şansı yok" dedi.

"GALATASARAY SAVUNMASINA DUA ETMELİ"

Eski milli futbolcu, 2-1 sonuçlanan maçın ardından ise "Gerçekten galatasaray'ın oynadığı oyun şampiyonluk için yetmez. Demorilize bir başkan , teknik direktör ve taraftar vardı. Bu galibiyet camiaya biraz moral verdi. Bugün oynanan futbola baktığımız zaman Galatasaray taraftarını tatmin edecek bir futbol yoktu. Geçen hafta Hamza hocanın ilk defa maç dışında bir şeyler hakkında konuştuğunu gördüm. Bu da futbolculara yansımış. Galatasaray bugün savunma dörtlüsüne dua etmeli" dedi.