Rıdvan Dilmen şaştı kaldı!

Rıdvan Dilmen şaştı kaldı!
Rıdvan Dilmen şaştı kaldı!
Şampiyonlar Ligi'nde 2-2 sonuçlanan Astana-Galatasaray maçını değerlendiren Rıdvan Dilmen, sergilenen futbol ve yenilen hatalı goller karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

NTV Spor 'da yayınlanan '%100 Futbol ' programında yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen, Kazakistan'ın Astana takımı ile temsilcimiz  Galatasaray arasındaki mücadeleyi değerlendirdi.

'Galatasaray hiç bu kadar ezik olmamıştı'

Eski milli futbolcunun, 4 gole sahne olan karşılaşma sonrası açıklamaları şöyle:
"Carole'nin attığı gol kendi kalesine attığı gol olarak sayılmalı. Çünkü kaleye girmeden daha mesafe vardı. Öylesine şeyler oldu ki maçta. Bugün de tuhaf maç oldu. Galatasaray iki kez öne geçti ama asla puan kaybetti diyemem. Hamza Hamzaoğlu beraberlik golü gelince risk aldı ve Sinan Gümüş değişikliğine gitti. "

Skora göre bir oyun kurdu. Hücumcu bir takımla başladı. Galatasaray iyi oynadı mı? Hayır ama büyük mücadeleci bir görüntü sergiledi. Bu zeminde oynamak çok kolay değil. Umut'un pozsiyonu gol olsaydı rakibin direncini kırabilirdi. Forvet oynamak Galatasaray'da avantaj olduğu kadar da dezavantaj da olabiliyor aslında."

Zeminin kötü olması Hamza Hamzaoğlu'nun farklı bir kadro ile çıkmasına neden oldu. Hakan Balta'nın dinlndirilmesi lazım. Semih özellikle oyunun son bölümünde iyi oynamadı. Denayer'i de bugün ilk defa beğenmedim. Galatasaray'ı beğenmedim çünkü kaltesini ortaya çıkarmadı. "

"Bugün Galatasaray ne hücum yapabildi, ne defans yapabildi. Zaten defansı sıkıntılı. Belki mağlup da olabilirdi."

2 dakikada 1 milyon Euro gitti!