Rıdvan Dilmen'den Aydınlar'a cevap

Rıdvan Dilmen'den Aydınlar'a cevap
Rıdvan Dilmen'den Aydınlar'a cevap
Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe başkan adayı Aydınlar'ın kendisi ile ilgili sözlerine yanıt verdi.

Fenerbahçe Kulübü'nde genel kurula sayılı günler kala başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar'ın, "Her taşın altından Rıdvan çıkıyordu. Laf taşıyor, dedikodu yapıyor, insanların hem de söylemediklerini bir yerlere iletiyordu. Herkesi çekiştirdi, birbirine düşürdü. Ben böyle adam görmedim” şeklinde basına yansıyan açıklamalarına, Rıdvan Dilmen'den sert yanıt geldi.Sporx.com'a konuşan ünlü spor yorumcusu, Aydınlar'ın bu ve benzeri söylemleri daha önce de tekrarladığına dikkati çekerek, "Ben ona rahmetli Mehmet Ali Birand'ın programında da benzer lafları ettikten sonra bir çağrıda bulunmuştum. Ama o çağrıma bir cevap gelmedi. Şimdi aynı çağrıyı yine yapıyorum. Bu işi çözümlemenin kimin doğruyu kimin yalan söylediğini öğrenmenin kolayı var" dedi.

"BENİM İÇİN HİÇ FARKETMEZ"

Rıdvan Dilmen, "Benim programa gelsin demiyorum istediği kanalda istediği programa çıkalım benim için hiç farketmez, bu lafları orada benim yüzüme söylesin. Veya olmadı Ataşehir'deki seçim ofisinde o 100-150 kişilik genel kurul üyeleriyle yaptığı o toplantılara çağırsın beni, orada herkesin önünde medyanın da önünde bunları yüzüme söylesin. Benimle ilgili orda söylediklerini bir de benim olduğum bir zamanda yine orda yüzüme söylesin. Bende cevabımı vereyim." açıklaması yaptı.

Mahkemeden Aziz Yıldırım'a müjde


"BİLİYORUM, ÇIKAMAZ KARŞIMA"

Dilmen; "Şahitleriyle tek tek anlatayım. Bu söylediklerine cevabımı ben onun olmadığı yerde vermem. Ancak onun olduğu yerde veririm. Kendisiyle bugüne kadar birebir görüşmemiz sadece bir kere oldu. Bunun dışındaki görüşmelerde hep birileri vardı. Tekrar söylüyorum o seçim ofisindeki kongre üyeleriyle yaptığı toplantıya beni de davet edecek bu söylediklerini yüzüme söyleyecek, televizyonlarda olacak, ben de ona sorular sorarak şahitleriyle tek tek cevaplarını vereceğim. Şahitlerim de haybeden adamlar değil ama biliyorum çıkamaz karşıma. Çünkü bu çağrıyı daha önce de yaptım çıkamadı. Şimdi tekrar yapıyorum. Ben efendiliğimi koruyorum. Hayatımda kongreye gitmedim ama Mehmet Ali Bey istiyorsa kongreye de gelirim. Aziz Bey isterse kongreye gitmem ama Mehmet Ali Bey isterse oraya da gelir, orada da milletin arasında onunla orada yüzleşirim. Cuma günü programımda çıkar bir anos daha yaparım; 'Bu söylediklerini gel benim yüzüme anlat' derim olur biter" açıklamasını yaptı.

'Tarikatla bağlantım varsa şerefsizim'