Rıdvan Dilmen'den kırmızı ve penaltı yorumu

Rıdvan Dilmen'den kırmızı ve penaltı yorumu
Rıdvan Dilmen'den kırmızı ve penaltı yorumu
NTV Spor youmcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin 2-1 kazandığı Torku Konyaspor maçındaki tartışmalı pozisyonları değerlendirdi.

Caner Erkin'in penaltı pozisyonu hakkında Dilmen, "Devre arasında biraz pozisyonları izlememiz gerekiyor. Penaltı, penaltı... Caner'in itirazı da anlamsız. Zamanlama hatası yaptı. Caner artık 26 yaşında ve uluslararası maç oynamış tecrübeli oyuncunun en ufak riske girmeyip ayağını sokmaması lazım. Kontrolsüz girdi, net penaltı. Gereksiz, bek orada duracak. Hala gidiyor itiraz ediyor.Geçen hafta Manisa'da da... Sürekli el hareketi yapıyor" ifadelerini kullandı.

Sporx.com'da yer alan habere göre; ünlü futbolc adamı, Bekir İrtegün'ün gördüğü kırmızı kart hakkında ise "Ben sarı veririm. Bastıysa kırmızı kart gösteririm. Zamanlama hatasıyla sıyırdıysa sırtını sarı" dedi.

Oyuncularının itirazlarının ardından tribünlerin gerilmesi hakkında, "Maç da kaybedebilirsiniz ama Fenerbahçe 'nin dikkatli olması lazım. Aklıma hemen Beşiktaş -Samsunspor maçı geldi. Çünkü Pierre Webo da vurdu bir oyuncuya. Sinirler gerildi" şeklinde konuştu.