Rizespor'da Galatasaray seferberliği

Rizespor'da Galatasaray seferberliği
Rizespor'da Galatasaray seferberliği
Süper Lig'de düşme hattında bulunan Çaykur Rizespor'da teknik patron Uğur Tütüneker, Galatasaray maçı öncesi futbolcularına uyarılarda bulundu.

RİZE - Galatasaray maçı için oyuncularıyla bir araya gelen Uğur Tütüneker, " Bursaspor maçında iyi mücadele ettiniz. Bunun karşılığında puanı hak etmiştik. Şimdi bu maçı unutmalıyız. Artık geriye değil ileriye bakmalıyız. Önümüzde çok maç var. Yenilginin üzüntüsünü çabuk unutalım ve önümüzdeki maça motive olalım. Ligin bundan sonraki bölümünde yapılacak hatanın tamiri yok. Daha fazla sıkıntı yaşamamak için içinde bulunduğumuz durumdan kurtulmalıyız. Galatasaray maçında var gücünüzle mücadele etmeye hazır olun. Kazanmaktan başka çaremiz yok" ifadelerini kullandı.

VIERA: FEDEKARLIK ZAMANI

Çaykur Rizespor'un en fazla forma giyen oyuncusu Ousmane Viera, Galatasaray maçıyla ilgili oyarak şunları söyledi:
"Her takımda sakatlıklar ve cezalar olur. Çaykur Rizespor'da ise sakatlıklar ve cezalar üst üste geliyor. Umarım bundan böyle bir durum yaşamayız. Bizim artık kredimiz bitti. Şimdi fedakarlık zamanı. Herkes elini taşın altına koymalı. Beklentiler büyük. Aksi taktirde bunu cezasını birlikte çekeriz. Önümüzde şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray ile onayacağımız önemli bir maç var. Bu karşılaşmaya çok çalışarak en iyi şekilde hazırlanmalıyız. İçinde bulunduğumuz bu durumda taraftarımızın desteğine çok ihtiyacımız var. Taraftarımızın desteğiyle bu durumdan kurtulup üst sıralara çıkmak istiyoruz. Takım olarak bunu başaracak güce sahibiz."

GALATASARAY MAÇI BİLETLERİ SATIŞTA

Çaykur Rizespor ile Galatasaray arasında Pazar günü oynanacak olan maçın biletleri satışa çıkarıldı. Rizespor Yönetimi, bilet fiyatlarını Vip A ve B 150 TL, maraton ile kapalı deniz 50 TL, kale arkaları 25 TL, misafir takım taraftarları 25 TL olarak belirlendi. Muhammet KAÇAR (DHA)