Rizespor'dan yılın bombası

Rizespor'dan yılın bombası
Rizespor'dan yılın bombası
Orta sahaya 10 numara arayan Çaykur Rizespor, yönetimi Kostarika ve Fulham'ın yıldız oyuncusu Bryan Ruiz ile temasta...

Çaykur Rizespor ara transfer döneminde nokta atışı yapmak amacında. Sezon başında 5 oyuncu transfer eden yeşil-mavililer, devre arasında 2-3 oyuncuyu daha renklerine bağlayacak. Başta orta saha ile birlikte forvete takviye yapacak olan Rizespor'un, forveti bomba bir isimle takviye yapmak istiyor.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; kadrosunu 10 numara transferi ile güçlendirmenin planlarını yapan Rize'de sezon başında da transfer etmek istediği Kostarika milli takımının ve Fulham` ın yıldız oyuncusu Bryan Ruiz Gonzalez için yeniden harekete geçtiği öğrenildi.

LUALUA'NIN YERİNE

İstenilen performansı gösterememesi nedeniyle kadro dışı bırakılıp gözden çıkartılan LuaLua'nın yerini doldurmak için transfer çalışmalarını başlayan Rizespor'da forvete düşünülen Ruiz için girişimler yeniden başladı. Özdilek'in raporu doğrultusunda devre arasında nokta transfer atışları yapmak isteyen yeşil-mavililer, temaslarını yoğunlaştırdı. Kulübüyle olan sözleşmesinin bu sezon sonun da bitecek olması golcü oyuncunun transferini kolaylaştırıyor.

Rizespor transfer için tüm şartları zorlarken, Fulham'lı oyuncunun da buna sıcak baktığı bildirildi.