Roberto Carlos 'ailecek' karşılandı

'Geldi, geliyor' derken Roberto Carlos, Fenerbahçe'nin Avusturya kampına katıldı. Madrid'den özel bir uçakla Viyana'ya gelen Brezilyalı oyuncu havalimanında kalabalık bir taraftar topluluğu ve idari menajer Volkan Ballı tarafından karşılandı.

VİYANA - 'Geldi, geliyor' derken Roberto Carlos, Fenerbahçe'nin Avusturya kampına katıldı. Madrid'den özel bir uçakla Viyana'ya gelen Brezilyalı oyuncu havalimanında kalabalık bir taraftar topluluğu ve idari menajer Volkan Ballı tarafından karşılandı. Carlos, yeni takımının kamp yaptığı otelde odasına yerleşirken, sarı-lacivertli malzemelerini de aldı. Oteldeki karşılama komitesinin başkanı isi kaptan Semuh Şentürk'tü. Sambacının odasına kadar gelen golcü futbolcu, yeni takım arkadaşına 'Hoş geldin' dedi. Roberto Carlos daha sonra St. Pölten'le oynanan hazırlık karşılaşmasını izlemek için takım otobüsüne bindi.
Önceki gece geç saatlerde Viyana'ya gelen Kanarya, sabah Avusturya 1. Ligi takımlarından Admira Wacker'in stadında bir çalışma gerçekleştirdi. Antrenmana St. Pölten maçının kadrosunda bulunan oyuncular katılmadı. Sakatlığı devam eden Ganalı yıldız Stephen Appiah ise fizyoterapist eşliğinde çalıştı.
Deivid eleştirilere golle yanıt verdi
Fenerbahçe yurt dışı kampının ilk maçında St. Pölten'i 2-0'la geçti. Maçın golleri ilk yarıda gelirken iki kez rakip fileleri sarsan Deivid yıldızlaştı. Takımdan gönderilmesi gündemde olan Brezilyalı oyuncu, gollerinden sonra takım arkadaşlarının tebriklerini kabul etti. (Spor Servisi)