Roberto Carlos'taki tecrübe kimde var?

PSV Eindhoven karşısında Şampiyonlar Ligi'nde 111. maçına çıkan Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos, bunun kendisi için mutluluk verici olduğunu bildirdi. Şampiyonlar Ligi'nin en tecrübeli isimleri arasında yer alan dünyaca...

İSTANBUL - PSV Eindhoven karşısında Şampiyonlar Ligi'nde 111. maçına çıkan Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos, bunun kendisi için mutluluk verici olduğunu bildirdi. Şampiyonlar Ligi'nin en tecrübeli isimleri arasında yer alan dünyaca ünlü sol bek, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, "PSV Eindhoven maçıyla kariyerimdeki 111. maçıma çıkmış oldum. Bu birçok futbolcuya kısmet olmayacak bir başarı. Bu benim için mutluluk verici" dedi.
Öte yandan Colin Kazım da, "Şampiyonlar Ligi'nde oynayarak rüyalarımdan birini gerçekleştirdim" dedi. UEFA, Fenerbahçe'nin, PSV Eindhooven'e karşı aldığı galibiyetin ardından Colin Kazım ile yaptığı röportajı internet sayfasında yayımladı. Colin Kazım'ın, kuzeninin cenazesinin kalktığı gün Eindhooven'e karşı forma giydiğini belirten UEFA, İngiltere doğumlu futbolcunun, "İstanbul'da kalıp maça çıkmaya karar verdim. Beni tanıyan herkes, Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı ne kadar çok istediğini bilir. Dün forma giyerek rüyalarımdan birini gerçekleştirdim" şeklindeki açıklamasına yer verdi. (Spor Servisi)