Roberto Carlos'tan Alex Telles'e övgü

Roberto Carlos'tan Alex Telles'e övgü
Roberto Carlos'tan Alex Telles'e övgü
Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, Galatasaray'ın transferi için uğraş verdiği Brezilyalı oyuncu Alex Telles'den övgüyle bahsetti.

Carlos, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe 'de forma giydiği dönemde Türkiye 'ye Brezilya'dan çok fazla oyuncu transfer edildiğini, daha sonra Brezilyalı oyuncu transferlerin biraz durakladığını söyledi.

Galatasaray'da Alex bilmecesi


Türk kulüplerinin şu an yeniden Brezilyalı oyuncu transferine yöneldiğini anlatan Roberto Carlos, "Brezilyalı oyuncular yeniden Türkiye'ye gelmeye başladı. Son olarak Galatasasaray'ın Alex Telles ile ilgilendiğini görüyoruz. Kendisi gerçekten iyi bir oyuncu. Alex Telles bekte, açıkta ve diğer birçok pozisyonda oynatabileceğiniz iyi bir oyuncu. Bu yüzden Galatasaray'a çok fazla faydalı olabileceğine inanıyorum" dedi.

"CÜNEYT ÇAKIR HAK ETTİ"
Roberto Carlos, FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır'ın Dünya Kupası'nda görev alacak olmasına ilişkin ise deneyimli hakemin bunu hak ettiğini belirtti.

Cüneyt Çakır'ın UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarında da görev aldığını hatırlatan Roberto Carlos, "Kendisi Dünya Kupası'nda görev almayı kesinlikle hak etti. Dünya Kupası'nda her zaman dünyanın en iyi hakemleri maçları yönetir. Türkiye'de de Cüneyt Çakır'ın haricinde çok çok iyi hakem var ama Cüneyt Çakır'ın bu başarısı hak edilmiş bir başarıdır" diye konuştu.(AA)

Galatasaray'dan Alex açıklaması