Roberto Carlos'tan Gekas açıklaması

Roberto Carlos'tan Gekas açıklaması
Roberto Carlos'tan Gekas açıklaması
Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Roberto Carlos, kadro dışı bırakılan Yunan yıldız Theofanis Gekas konusunda bir gelişme olmadığını söyledi.

MANİSA - Yılmaz Atabarut tesislerinde Torku Konyaspor maçının hazırlıklarını sürdüren Akhisar Belediyespor'da, teknik direktör Roberto Carlos, antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Mersin İdmanyurdu maçında oyuncularının futbolunu çok beğendiğini belirtti.

Deplasmanda olmalarına rağmen kazanma isteklerini sahaya yansıtmalarının kendisini mutlu ettiğini bildiren Carlos, "Torku Konyaspor maçında da kazanmak için oynayacağız. Galibiyete ulaşarak, daha yukarılara çıkmayı hedefliyoruz" dedi.

Konya deplasmanında Bilal Kısa'nın kart cezalısı olmasının kendisini endişelendirmediğini ifade eden Carlos, takımda onun yerini dolduracak kaliteli futbolcuların bulunduğunu söyledi.

Carlos, bir soru üzerine, kadro dışı bırakılan Theofanis Gekas konusunda bir gelişme olmadığını vurgulayarak, " Kulüp içerisindeki olayları kendi aramızda çözmeye çalışıyoruz. Şu anda düşündüğüm tek şey burada görmüş olduğunuz futbolcular" şeklinde konuştu. (AA)