Roberto Mancini'den 'gizli madde' açıklaması

Roberto Mancini'den 'gizli madde' açıklaması
Roberto Mancini'den 'gizli madde' açıklaması
Galatasaray teknik patronu Roberto Mancini Kopenhag maçı öncesinde basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki konular hakkında önemli açıklamalada bulundu.

Avrupa 'nın önde gelen takımlarından veya İtalya Milli Takımı'ndan teklif geldiği zaman gider yönündeki maddeyle ilgili olarak ise Mancini, "Daha önce bir kaç defa daha söyledim, kontratımda böyle bir madde yok. Buraya aitim ve 3 yıllık sözleşmem süresince tamamen buraya konsantreyim" diye konuştu.

TERİM'İN ADINI DUYDUĞUM İÇİN ŞAŞIRMIYORUM'

"Başarı dileklerin için teşekkür ediyorum...Yarın ki kadroyu aşağı yukarı belirledim. Fatih Terim'in adını duyduğum için şaşırmıyorum. Kendisi büyük bir antrenör olduğu için çok saygı duyuyorum."

'DÜĞÜMÜ JUVENTUS MAÇI ÇÖZECEK'

"Yarın ki maç için planlarımız yaptık. Juventus'tan aldığımız berbaerlik bizim çok işimize yarayacak. Grupta düğümün son maçta Juventus ile oynayacağımız maç sonunda çözüleceğini düşünüyorum. Ama öncelikli hedefimiz. Kopenhag maçını yarın kazanmak."

'DURAN TOPLARDA ETKİLİLER'

"Kopenhag duran toplarda tehlike yaratan bir takım. Zaten Şampiyonlar Ligi'nde kolay bir takım yok. Takım halince yapabilceğimiz şey en iyi mücadelemizi ortaya koymak ve kazanmaya çalışmak olacaktır."

'SÖZLEŞMEMDE GİZLİ BİR MADDE YOK'
"Daha önce söylediğim gibi herhangi bir takıma istediğim zaman gidebileceğim şeklinde bir madde sözleşmemde yer almıyor. Galatasaray 'da 3 yıllık sözleşmem var ve ben buraya başarı kazanmak için geldim."

'BEKLEDİĞİMİZ NOKTAYA GELECEĞİZ'
"Şu anda henüz tam olarak istediğim seviyeye gelmedik ama çok çalışarak ve isteyerek zamanla beklediğimz noktaya takımın çıkabileceğini düşünüyorum"

'MAÇ MAÇ DEĞERLENDİRİYORUM'

"Maç maç değerlendirmek gerektiğini inanıyorum. Şu anda önümüzdeki maçı kazanmamız gerekiyor. Sonra diğer hesaplarımızı yapacağız."

'BRUMA KADRODA OLACAK'

"Bruma yarın Kopenhag karşısında 18 kişilik kadroda yer alacak"

'BURAK DAHA DA İYİ OLACAK'

"Burak ve Umut'un yapması gereken, çok çalışarak form düzeylerini artırmak. Golcülerin hepsinde olacak bir problem gol atamadığı zaman moralinini bozulması olarak görülebilir. Bu her golcüde olur. Ancak bir gol attıkları zaman gerisi gelir."