Robin van Persie tarih yazdı!

Robin van Persie tarih yazdı!
Robin van Persie tarih yazdı!
Fenerbahçe'nin flaş transferi Robin van Persie, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 20 bin taraftarın önüne çıktı. Hollandalı yıldız için hazırlanan tören 'en çok taraftar çeken imza' olarak tarihe geçti.

Robin Van Persie, dün Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Fenerbahçe taraftarlarının karşısına çıktı, Kadıköy adeta sallandı. Saatlerce öncesinden tribünlere koşan taraftarlar, yaptıkları tezahüratlarla Hollandalı yıldızı beklediler. Bu sırada Galatasaray ’a yönelik küfürlü tezahüratları, Fenerbahçe TV sesi keserek seyircilere ulaşmasını engelledi.

TARAFTAR REKORU KIRILDI

AMK Spor'da yer alan habere göre; töreni yaklaşık 20 bin kişi izledi, bu da en çok izlenen imza töreni olarak tarihteki yerini aldı. Sahada sportif direktör Terraeno’nun karşıladığı Van Persie, önce taraftarları selamladı, ardından kendisini 3+1 yıllığına sarı-lacivertli kulübe bağlayan imzayı attı. Eşi ve çocukları da saha içinden imza törenini izlerken, Hollandalı yıldızın taraftarlara ilk sözü Türkçe 'Merhaba Fenerbahçe' oldu.

VAN PERSIE TWO OLDU

Van Persie’nin imza törenini eşi Bouchra, oğlu Shaqueel ve kızı Dina Layla da izledi. Daha sonra sarı-lacivertli formayı giyen oğlu Shaqueel’le birlikte topla şov yapan Van Persie, tribünleri selamladı. 8 yaşındaki Shaqueel’in de çok yetenekli olması dikkat çekti. Küçük Van Persie’nin de Fenerbahçe’nin alt yapısında forma giyeceği öğrenildi.


  ETİKETLER:

  Galatasaray

  ,

  Van

  ,

  Fenerbahçe

  ,

  spor

  ,

  taraftar

  ,

  forma