Robinho'dan Beşiktaş itirafı

Robinho'dan Beşiktaş itirafı
Robinho'dan Beşiktaş itirafı
Santos'ta forma giyen Robinho, Milan'dan ayrıldığı dönemde Beşiktaş'In kendisine transfer teklifinde bulunduğunu söyledi.

Brezilyalı yıldız Robinho, Beşiktaş 'tan teklif aldığını açıkladı. Ülkesinin Santos takımında kiralık olarak forma giyen 30 yaşındaki forvet, Milan'dan Santos'a gelmeden önce İtalyan ekibinin kendisini satmak istediğini belirtti. O dönem bazı kulüplerle görüştüğünü dile getiren Robinho, "Amerika'dan Orlando City, Türkiye 'den Beşiktaş, Yunanistan'dan Olympiakos ve bazı Serie A ekipleri beni kadrolarına katmak istedi. Ancak bu kulüple yapılan görüşmeler fazla ilerleyemedi" dedi.

Bilic istediği sağ beki açıkladı


Skorer.com'da yer alan habere göre; Brezilya ekibi ile kiralık sözleşmesinin 2015 Ağustos'unda son bulduğuna dikkati çeken yıldız futbolcu, "Benim isteğim burada kalmak ve futbol hayatımı Brezilya'da sürdürmek. Burada kalabildiğim kadar çok kalmak istiyorum. Gelecek yıl da taraftarı attığım gollerle coşturmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

Santos Kulübü Başkanı Odilio Rodrigues, oyuncunun durumuyla ilgili, "Santos'un da isteği Robinho ile devam etmektir. Bu biraz da kontrat şartlarına bağlı olan bir gelişme. Şartlarda anlaşılırsa olur. Eğer bu ocak ayı için transfer teklifleri alır ve gitmek isterse o zaman biz oturur Milan ile görüşürüz. Ancak benim bildiğim kadarıyla o da kontratının sonuna dek burda kalmak istiyor" şeklinde konuştu.

Beşiktaş'tan Konya sürprizi