"ROK'un arkasını dayadığı güçler..."

"ROK'un arkasını dayadığı güçler..."
"ROK'un arkasını dayadığı güçler..."
Ahmet Çakar, canlı yayın sırasında sert bir tartışma yaşadığı Rasim Ozan Kütahyalı'ya, bu kez sosyal medya üzerinden yüklendi: Arkasını dayadığı bazı kişilerden aldığı yanlış bilgileri insanların aleyhine kullanması çok tehlikeli.

Radikal.com.tr - Twitter hesabından açıklama yapan Ahmet Çakar, Beyaz TV'de beraber program yaptığı Rasim Ozan Kütahyalı'ya kırgın olduğunu açıkladı.

Derin Futbol'da kavga: Dayamışsın sırtını...

"GAZA GELİP ARTARDA HATA YAPTI"

Ünlü yorumcu, 'ROK' diye bahsettiği Kütahyalı için, "Rasim'in arkasını dayadığı bazı resmi ya da gayri resmi kaynaklar ona büyük hatalar yaptırıyor. Aynı hatayı Ümit Özat'a da yapmıştı. Yine Rasim'in arkasını dayadığı o kaynaklar Rasim'in başını hukuken büyük belaya sokmuşlardır. Rasim'in arkasını dayadığı o güçler Fatih Terim-Ünal Aysal telefon mesajlaşmalarını Rasim'e sızdırıp hata yaptırdı ve şu an yargılanıyor. ROK'un en büyük hatası şu; arkasını dayadığı bazı bürokrat, medya patronu, istihbaratçı ya da siyasetçinin gazına gelip artarda hata yapmasıdır. ROK'a çok kırgınım. Arkasını dayadığı bazı kişilerden aldığı yanlış bilgileri insanların aleyhine kullanması çok yanlış ve tehlikeli" ifadelerini kullandı.

Sahaya giren bir taraftarın GBT'sinin Rasim Ozan'a sızdırıldığını iddia eden Çakar, "Rasim'in arkasını dayadığı o kişiler BJK -Kasımpaşa maçında sahaya atlayan Mustafa Özel'in GBT'sini sızdırdılar, o da canlı yayında söyleyiverdi. Yine Rasim'in arkasını dayadığı o kişiler Ümıt Özat ile ilgili bir polis dosyası sızdırdılar. O da canlı yayında açıkladı. Ama içi boştu. Spor yorumculuğunda da arkasını dayadığı adam bendim. Ama..." ifadelerini kullandı.

'Adam vursan hafifletici sebep'