Ronaldinho için yeni teklif

Ronaldinho için yeni teklif
Ronaldinho için yeni teklif
Atletico Mineiro Kulübü, Ronaldinho'nun Beşiktaş'a olası transferini görüşmek üzere 4 Ocak'ta toplanma kararı aldı.

İSPANYA - Atletico Mineiro Kulübü Başkanı Alexandre Kalil, Ronaldinho’nun menejerliğini yapan kardeşi Roberto de Assis ile 4 Ocak tarihinde bir araya geleceği ve yıldız futbolcunun Beşiktaş ’a gitmesine onay vereceği idda edildi.

Beşiktaş'ın bitmeyen Ronaldinho aşkı


Brezilya ekibi tarafından Ronaldinho’ya bir yıllık yeni sözleşme karşılığı önerilen rakamın, Beşiktaş’ın bu oyuncuya sunduğu teklifin çok altında kaldığı belirtildi. Beşiktaş’ın Ronaldinho'ya sunduğu teklifte iyileştirme yaptığını vurgulayan Brezilya basını, transferin gerçekleşme olasılığının eskisine nazaran daha yüksek olduğuna dikkati çekti.

RONALDINHO'YA BÜYÜK ONUR

Brezilyalı yıldız, Uruguay’ın prestijli gazetelerinden El Pais tarafından 2013 yılında 'Amerika kıtasının futbol kralı' seçildi. Barselona’da forma giyen Neymar ile kıyasıya bir yarışa giren Ronaldinho’nun rakibine büyük bir fark yaparak birinciliğe ulaştığı öğrenildi. Önümüzdeki günlerde bu ödülü almak üzere Uruguay’a gidecek olan dünyaca ünlü futbolcu, daha önce de 2 kez Avrupa ’da Yılın Futbolcusu, 2 kez de FIFA Yılın Futbolcusu seçilmişti. Mehmet ÇİFTÇİ / (DHA)

Ve Ronaldinho için nokta kondu!