Ronaldinho'nun geleceği belli oluyor

Ronaldinho'nun geleceği belli oluyor
Ronaldinho'nun geleceği belli oluyor
Atletico Mineiro ile sözleşmesi karşılıklı olarak fesheden Ronaldinho, kariyerine ilişkin gelecek hafta karar vereceğini açıkladı.

MADRİD - 2012 yılından itibaren forma giydiği Atletico Mineiro'ya veda eden Ronaldinho Gaucho, düzenlediği basın toplantısında, "Önümüzdeki hafta kararımı vereceğim" cevabını verdi.

Birçok takımdan teklif almasına rağmen isim veremeyeceğini belirten 34 yaşındaki futbolcu, transfer iddialarına ilişkin esprili bir dille, erkek kardeşi ve menajeri Roberto de Assis'in telefonunun "sürekli çaldığını" söyledi.

Atletico Mineiro'dan başı dik bir şekilde ayrıldığını kaydeden Brezilyalı yıldız, "Oynadığım her kulüpte şampiyonluklar yaşadım. Hepsi de benim yüreğimde iz bırakan kulüpler. Uzun yıllar oynadığımdan Barcelona'nın yeri biraz daha ayrı, ama bu takımda da (Atletico Mineiro) çok gol attım" dedi.

Kulüp binası önünde kendisini bekleyen Atletico Mineirolu taraftarlarla vedalaşan Ronaldinho, "Güle güle demek çok zor bir şey ve bunu söylemek hiç hoşuma gitmiyor. Birlikte birçok başarı ve heyecan yaşadık. Görüşmek üzere demeyi tercih ediyorum" şeklinde konuştu.

İsmi Beşiktaş ile de anılan Brezilyalı futbolcunun, Amerika kıtasında yer alan bir takıma gidebileceği iddia ediliyor. (AA)