Ronaldinho'nun gelmeye niyeti yok

Ronaldinho'nun gelmeye niyeti yok
Ronaldinho'nun gelmeye niyeti yok
Beşiktaş'ın devre arasında kadrosuna katmak istediği Ronaldinho, Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmıyor.

ALİ-DANAŞ / İSTANBUL (DHA) - Kulüp doktoru tarafından sakatlığının tamamen geçtiği belirtilen Ronaldinho, hedefinin Brezilya'da düzenlenecek Dünya Kupası'nda forma giymek olduğunu söyledi.

Beşiktaş'ta bir kadro dışı daha


RONALDINHO İÇİN ÖZEL BİR FİLM: R49

Kulübü Atletico Mineiro tarafından hazırlanan iki filmin galasına katılan Ronaldinho, burada oldukça duygulu ve mutlu anlar yaşadı. Kulüp tarafından yaptırılan ve sinema formatında olan filmlerden biri Ronaldinho'nun Atletico Mineiro hikayesini anlatıyor.

MINEIRO'YA GELMEMESİ İÇİN TEHDİT EDİLMİŞ

Ronaldinho'nun hayatından kesitler verilen 'R49 METEOR ATLETICANO' adlı filmde, yıldız oyuncunun Atletico Mineiro'ya gelmemesi için "Brezilya Milli Takımı'ndan uzaklaştırılıp Dünya Kupası'nın dışında bırakılacağı" şeklinde tehdit bile edildiğinden bahsedildi.

Bilic'ten Bucaspor uyarısı


"SCOLARI'NİN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE OLMALIYIM"

Gala gecesinde basın mensuplarına açıklamalar yapan Ronaldinho sakatlığının tamamen geçtiğini ve artık oynayabilecek düzeye geldiğini söyledi.

Ronaldinho, Mineiro ile olan sözleşmesinin bitecek olması ile ilgili, "Önemli olan burada olmam ve Dünya Kupası'na hazırlanmam. Scolari ile çok iyi bir dostluğumuz var. O her zaman her şeyi açık yüreklilikle benimle paylaşır. Aramızda yaratılmaya çalışılan polemiklerle ilgilenmiyorum. Sürekli oynarsam ve O'nun gözünün önünde olursam Dünya Kupası'na gideceğimi biliyorum" diyerek Brezilya'da kalmak istediğinin sinyalini verdi.

Ronaldinho, kulüp tarafından hazırlanan diğer film "Rüzgar'a Karşı" hakkında ise "Benden övgüyle bahsedilmesi ve adıma film yapılmasından oldukça etkilendim. Belo Horizante'de yaşamaktan çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Ronaldinho açıkladı! İmzayı atıyor