Ronaldinho'ya tarihi teklif

Ronaldinho'ya tarihi teklif
Ronaldinho'ya tarihi teklif
Siyah-beyazlılar, dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcuyu kadrosuna katmak için bütçesini zorluyor. Sambacı için yapılan son teklif yıllık 5 milyon euro...

İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü ile Ronaldinho transferi için yaklaşık 5 gündür görüşmeler yapan menajer Roberto Assis, ülkesi Brezilya'ya döndü.

Kasımpaşa'da kaldılar!


YILLIK 5 MİLYON EURO

Brezilyalı futbolcunun ağabeyi olan ve aynı zamanda temsilciliğini yapan Roberto Assis, ülkesine, Beşiktaş yönetiminin yaptığı yaklaşık 5 milyon euroluk bir teklifle döndü. Brezilya'da kardeşi Ronaldinho'ya Beşiktaş'ın teklifini iletecek olan Assis, daha sonra tecrübeli oyuncu için 3 farklı kulüple daha masaya oturacak.

Ronaldinho için maddi anlamda en ciddi teklif, şu an için Beşiktaş'tan gelmiş durumda. Roberto Assis'in Türkiye 'deki ortağı menajer Ayhan Yeşilbaş, "Beşiktaş kadar para teklif eden bir kulüp yok" diyor, ama gelen başka teklifler olduğunu da inkar etmiyor.

Tarık Çamdal Beşiktaşlı gibi


RONALDINHO'YA YENİ TALİP ÇIKTI

Brezilyalı yıldız futbolcunun, forma giydiği Atletico Mineiro Kulübü dışında ülkesinden iki talibinin daha olduğu bildirildi. Gremio'dan sonra Palmeiras Kulübü'nün de Ronaldinho'ya forma giydirmek için çalışmalara başladığı kaydedildi.

Menajer Ayhan Yeşilbaş, "Assis'in Atletico Mineiro ile görüşeceği zaten basına yansıdı. Gremio'nun yanı sıra Palmeiras kulübü de kendisinden randevu talep etti. Brezilya'da Ronaldinho'yu isteyen 3 takım var ama heyecan istediği için aklı Avrupa 'da" dedi.

Beşiktaş yönetiminin bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğinin sorulması üzerine Yeşilbaş, "Transferin sonuçlanması için önümüzdeki hafta sonuna kadar bekleyeceğiz. Beşiktaş'ın teklifini aldığı gibi Gremio, Atletico Mineiro ve Palmeiras'ın tekliflerini de alacak. Bir hafta içinde dananın kuyruğu kopar diye düşünüyoruz. Her şey Ronaldinho'nun iki dudağı arasında. Transferin gerçekleşmesini çok isteyen sayın başkan Fikret Orman da işin olumlu sonuçlanması için bizzat devrede" ifadelerini kullandı. (AA)

Lescott transferine şartlı onay