Ronaldo bugün imzalıyor

Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Mircea Lucescu'nun araya girmesiyle Ronaldo ile her konuda anlaşma sağladı. Taraflar uzun pazarlıkların ardından yıllık 1 milyon 300 bin dolara el sıkıştı.

İSTANBUL - Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Mircea Lucescu'nun araya girmesiyle Ronaldo ile her konuda anlaşma sağladı. Taraflar uzun pazarlıkların ardından yıllık 1 milyon 300 bin dolara el sıkıştı. Ronaldo bugün kulüp binasında iki yıllık sözleşmeye imza atacak. Brezilyalı savunma oyuncusu daha önce yıllık 2 milyon dolar ücret istemişti. Ronaldo kulüpte kaldığı için mutlu olduğunu söylerken, "Sorun kalmadı, bugün imzayı atacağım" şeklinde konuştu.
Lucescu, Şampiyonlar Ligi'ndeki Chelsea maçında sakatlanan Cordoba ve Giunti'yi Diyarbakır önünde oynatıp oynatmama konusunda kararsız kaldı. Bu oyuncuları Prag'ı düşünerek riske etmek istemeyen Rumen hocanın, buna rağmen idmandaki maçlarda as takımda görev vermesi gözden kaçmadı. Zago, Sergen, Tümer, Ahmet Yıldırım ve Ahmet Dursun'un sakatlıklarının geçtiği açıklandı. (Spor Servisi)