Ronaldo ile fena dalga geçti

Ronaldo ile fena dalga geçti
Ronaldo ile fena dalga geçti
FIFA Başkanı Blatter, Oxford Union Society'de öğrencilerle katıldığı bir programda, Ronaldo-Messi karşılaştırması yaptı.

Mehmet ÇİFTÇİ / MADRİD (DHA) - Sepp Blatter, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ve kulübü Real Madrid’i kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Ronaldo çılgına döndü


Ronaldo'nun aksine Barcelona forması giyen Lionel Messi’den övgüyle bahseden FIFA Başkanı, "Messi çok iyi bir çocuk , her annenin evde kalmasını istediği bir evlat. Çok hızlı, futbol oynarken sanki dans eder gibi görüntü veriyor. Diğerine baktığımızda (Ronaldo’yu kastederek) ise sahaya bir komutan imasıyla çıkıyor. Yavaş konuşuyor, talimatlar veriyor, hatta bir askeri taklit ettiğini söyleyebilirim. Biri, diğerinden daha fazla kuaföre para harcıyor. Hangisinin daha iyi olduğunu ise Altın Top ödülüne karar verecek olanlar belirleyecek. Ancak bana kalırsa Messi, Ronaldo’dan daha iyi" dedi.

Oxford öğrencileri önünde yıldız oyuncu için alaya varan ifadeler kullanan Blatter'e, hem İspanyol kulübünden hem de Ronaldo'dan tepki gelmesi bekleniyor.

İşte FIFA Ballon d'Or adayları