Ronaldo: Messi'den daha iyiyim

Ronaldo: Messi'den daha iyiyim
Ronaldo: Messi'den daha iyiyim
Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, Arjantinli futbolcu Lionel Messi hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Barcelona forması giyen Lionel Messi ile arasında müthiş bir rekabet olmadığını ve bu algının basın tarafından oluşturulduğunu savunan Cristiano Ronaldo, Arjantinli futbolcu ile hem profesyonel anlamda hem de normal bir şekilde ilişkisi olduğunu söyledi.

İşte Ronaldo'nun emeklilik tarihi

"MESSİ İLE REKAT İÇİNDE DEĞİLİM"

Sporx.com'da yer alan habere göre; Madrid'in yıldızı, "İkimiz arasındaki söz konusu rekabet tamamen medyanın oluşturduğu bir algı. Messi ile rekabet içerisinde değilim. Hem normal hem de iş temelli bir ilişkimiz var" dedi.

Kimin daha iyi olduğu sorusuna da gayet mütevazi bir cevap veren Portekizli oyuncu, "Kimse daha iyi veya daha kötü değil. İkimiz de işimi yapmaya ve takımımıza verebileceğimin en iyisini vermeye çalışıyoruz. İkimizin de amacı en iyi olmak. Ama tabi bana soracak olursanız en iyi benim ve böyle olmak için çalışıyorum. Kendi kafamda, Messi'den daha iyi olduğumu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Messi'nin kendisinden daha iyi bir futbolcu olduğunu savunan kesime de cevap veren Ronaldo, "Herkesi memnun etmeniz mümkün değil. Böyle düşünmeleri gayet normal. Bütün fikirlere saygı göstermek zorundayım, sonuçta hayatımı başkalarının düşüncelerine göre şekillendiremem" diyerek sözlerini noktaladı.

'Asla bir Ronaldo veya Messi olamayacağım'