Ronaldo'dan acı itiraf!

Ronaldo'dan acı itiraf!
Ronaldo'dan acı itiraf!
Portekiz Milli takımı'nın yıldızı Cristiano Ronaldo, 2-2 sonuçlanan ABD maçının ardından çarpıcı bir açıklama yaptı.

Cristiano Ronaldo, ABD maçı sonrası tur şansını mucizelere bırakmalarını, "Belki biz ortalama bir takımızdır. Kesinlikle üst düzey değiliz. Böyle bir şey iddia edersek bu yalan olur. Coentrao ve Pepe'yi turnuva başında kaybettik. Kadromuz limitli ve en iyi performansımız gösteremiyoruz. Böyle olunca da üst düzey takımları yenemiyorsunuz" sözleriyle yorumladı.

ABD 2-2 Portekiz


"Fiziksel problemlerimi ve sakatlıklarımı bahane ederek kendimi haklı çıkarmak istemiyorum. O köprünün altından çok su geçti" diyen yıldız oyuncu, "Ben şu an buradayım ve savaşıyorum. Elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Benim sağlık durumlarımı konuşmanın kimseye faydası yok." ifadelerini kullandı.

"RUHEN VE BEDENEN BURADAYIM"

Sakatlığı konusunda basına yansıyan tepki gösteren Ronaldo, "Her gün gazetelerde dizimle, sakatlığımla, onunla, bununla ilgili yeni bir haber çıkıyor. Bu sebeple kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum. Milli takım için ruhen ve bedenen buradayım. Aslolan budur." dedi.

İstediği futbolu henüz sahaya yansıtamadığını vurgulayan dünyaca ünlü futbolcu, "Tabii ki uzun bir sezon geçirdik, ama diğer takımlar da aynı maratondan çıktılar. Onların oyuncuları da Şampiyonlar Ligi'nde, liglerinde, kupalarında mücadele etti. Bunu bahane gösteremezsiniz." diye konuştu.

Turnuvada henüz golü bulunmayan Portekizli yıldız, ABD'ye karşı 90+4'te beraberliği getiren golün ortasını yaptı. (Goal.com)

Futbol aşkı bunu da yaptırdı!