Ronaldo'dan, eski takımı Sporting'e destek!

Ronaldo'dan, eski takımı Sporting'e destek!
Ronaldo'dan, eski takımı Sporting'e destek!
UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda bu akşam oynanacak Beşiktaş- Sporting Lizbon maçı öncesi, eski takımı Sporting'e destek mesajı veren Cristiano Ronaldo, turu geçerek yollarına devam etmelerini istediğini söyledi.

Real Madrid'in Malmö'yü sekiz farklı yendiği maçta yıldızlaşan Cristiano Ronaldo, eski takımı Sporting'in performansını değerlendirerek samimi yorumlarda bulundu.

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda bu akşam Beşiktaş ile kader maçına çıkacak olan yeşil ­beyazlıların ligde ve Avrupa'da bu sezon oldukça başarılı olduğunu söyleyen Portekizli yıldız, bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi, turu geçen tarafın Sporting olmasını istediğini belirtti.

‘’SPORTİNG TARAFTARIYIM’’

Lizbon ekibinin altyapısından yetişen yıldız futbolcu, "Sporting bu sezon iyi işlere imza atıyor. Jorge Jesus'un gelmesinden sonra futbollarını geliştirdiler. Ben bir Sporting taraftarıyım ve bu durum beni çok mutlu ediyor. Umarım turu geçerek yollarına devam edecekler. Porto ve Benfica'nın da üst turlara çıkmalarını istiyorum" şeklinde konuştu.