Ronaldo'dan Mourinho'ya yanıt

Ronaldo'dan Mourinho'ya yanıt
Ronaldo'dan Mourinho'ya yanıt
Jose Mourinho'nun "Gerçek Ronaldo ile çalıştım, Brezilyalı olan" sözlerine Portekizli yıldızdan yanıt geldi.

Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, şu anda Chelsea'nin başında olan eski teknik direktörü Jose Mourinho'nun kendisini hedef alan iğneleyici sözleri hakkında konuştu.

Marca'ya röportaj veren Portekizli futbolcu, "Hayatta bazen cevap verilmeyi hak etmeyen yorumlar vardır, bu sebepten bunu dikkate almıyorum. Her zaman çalıştığım antrenörlere saygı duydum ve onlardan yeni şeyler öğrenmek istedim. Hakkımda kötü şeyler söylenmesine alışığım. Portekiz'de dediğimiz gibi 'Yediğim kaba tükürmem'. Yalnızca bunu söylemek istiyorum" dedi.

"Chelsea ile özel maçta karşılacaksınız. Mourinho ile yaşadığın sorunlar seni daha da motive edecek mi?" sorusu üzerine Ronaldo, "Chelsea ile karşılaşıyoruz, Mourinho ile değil" yorumunda bulundu.

'YENİ SÖZLEŞME' İDDİASINI YALANLADI

28 yaşındaki futbolcu, Real Madrid ile 2014-2015 sezonunun sonuna kadar olan sözleşmesini 2018'e kadar uzattığı yönündeki söylentiyi yalanlayarak, "Henüz yeni bir anlaşma yapmadım. Konu çözülmek üzere, ama şu an konuşmak için doğru bir zaman değil. Belki sonra somut bir şeyler söyleyebilirim. Madrid'de emekli olacağımı doğrulamadım. Gelecekte ne olacağını bilemem ancak şu an için Real Madrid oyuncusuyum ve burada mutluyum" şeklinde konuştu.
 
Ronaldo, Real Madrid'in, Tottenham'dan transfer etmek istediği Galli kanat oyuncusu Gareth Bale ile ilgili ne düşündüğü sorusuna ise, "Elbette Bale hakkında bir fikrim var ama paylaşmak istemiyorum. Bu meseleler benim sorumluluğumda değil. Transferler ve oyuncu konularıyla ilgili konuşmuyorum" yanıtını verdi.