Ronaldo'dan PSG iddiasına yanıt

Ronaldo'dan PSG iddiasına yanıt
Ronaldo'dan PSG iddiasına yanıt
Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, Paris Saint Germain'e transfer olacağı yönündeki iddialara yanıt verdi.

Real Madrid'de mutsuz olduğu haberleriyle gündeme gelen Cristiano Ronaldo'nun, astronomik bir rakam karşılığında Paris Saint-Germain'e imza atacağı iddia ediliyordu. 30 yaşındaki futbolcu, hakkında çıkan iddialara ilişkin, "Sadece spekülasyon. Her yıl aynı şey oluyor. Rahatım ve burada kendimi evimde gibi hissediyorum. Bu kulüp geldiğimden beri bana çok yardımcı oldu ve gerçekten çok mutluyum. Real Madrid'deki yedinci sezonum, burada çok maça çıktım ve alıştım" ifadelerini kullandı.

''REAL MADRİD İLE DEVAM EDEN BİR KONTRATIM VAR''

Dünyaca ünlü futbolcu, "PSG'nin hocası Laurent Blanc ile konuşmam çok basit bir şeydi. Eğer biri size iyi davranırsa, onla konuşursunuz. Benim için söylemiş olduğu güzel şeylerden dolayı kendisine teşekkür ettim. Eğer Chelsea, Manchester veya Barcelona'dan biri de böyle nazik yaklaşsa onunla da konuşurum. Kesinlikle bu görüşmenin başka hiçbir anlamı yoktu. Real Madrid ile devam eden bir kontratım var ve hiçbir yere gitmiyorum" dedi.

''EVİME MUTLU BİR ŞEKİLDE DÖNÜYORUM''

Sadece futbola odaklandığını vurgulayan Portekizli oyuncu, "Başkalarının sizinle ilgili fikirlerini düşünerek hayatınızı yaşayamazsınız. Sadece işinizi yapıp vicdanınız rahat bir şekilde eve gidersiniz. İnsanların düşündüklerinden dolayı endişe duymuyorum. Elimden gelenin en iyisini yapıp evime mutlu bir şekilde dönüyorum" şeklinde konuştu.