Ronaldo'yu çıldırtan sorular!

Ronaldo'yu çıldırtan sorular!
Ronaldo'yu çıldırtan sorular!
Dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, ABD'de katıldığı bir televizyon programında, kendisine FIFA'daki yolsuzluk ve rüşvet skandalı ile ilgili ısrarlı sorular yöneltilmesine sinirlenip yayını terk etti.

Sırtındaki ağrılar nedeniyle AUDI Cup'ta Real Madrid forması giyemeyecek olan Cristiano Ronaldo, ABD 'de, kendi markasını taşıyan kulaklıkların reklamını yapmak için bir televizyon programına katıldı. Ancak sunucu, Portekizli futbolcuya, tanıtımını yapmak istediği kulaklıklar yerine FIFA'daki yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile ilgili sorular yöneltti.

NTV Spor 'un haberine göre; üst üste sorular üzerine Ronaldo, "Dürüst olmamı istiyor musunuz? FIFA'daki olaylar beni hiç ilgilendirmiyor. Sadece işime bakıyorum. Kulübüm için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. FIFA'da neler olduğu ise umrumda değil" dedi.

"MÜZİKTEN, KADINLARDAN VE MODADAN KONUŞURUZ"

Ronaldo, soyunma odasında FIFA'daki gelişmeler konuşulup konuşulmadığı sorusuna ise "Soyunma odasında müzikten, kadınlardan, modadan, ayakkabılardan, saç kesimlerinden bahsediyoruz. Ne FIFA ne de FIFA'yı yönetenler umrumuzda" yanıtını verdi.

Yıldız oyuncu, yolsuzluk ve rüşvet skandalına karşın Katar'da 2022 Dünya Kupası'nın düzenlenmesinin doğru olup olmadığı sorusu gelince, sinirlenerek programı terketti.