Rüküşlüğün fiyatı 1 milyon euro!

Rüküşlüğün fiyatı 1 milyon euro!
Rüküşlüğün fiyatı 1 milyon euro!
Ballon d'Or töreninde 1500 euroluk elbisesindeki renk seçimi eleştirilen Messi'nin, bu kıyafeti giymesi karşılığı 1 milyon euro aldığı öğrenildi.

Cristiano Rronaldo'nun ipi göğüslediği Ballon d’Or ödül töreninde, Lionel Messi de elbisesiyle ön plana çıktı. Son yıllarda Ballon d’Or törenlerine giydiği kıyafetlerle dikkati çeken Arjantinli yıldız, bu kez ‘elektrik kırmızısı’ renkli elbisesiyle konuşuldu.

Messi'nin ceketi Ronaldo'nun topu


Hürriyet Gazetesi'nden Koray Durkal'ın haberine göre; Messi, elbise seçiminde doğal olarak kıyafet sponsoru Dolce&Gabbana’dan vazgeçmedi. Dünyaca ünlü futbolcunun giydiği takımın yaklaşık değeri 1.500 euroydu.

Gecenin galibi Ronaldo ise tıpkı Messi gibi klasik markası Dsquared’den giyindi. Portekizli’nin kostümünün değeri ise 3 bin euro civarındaydı.

İşte Messi'nin ödül yorumu


‘HEP EKSTRA PARA ALIR’

Herkes Messi’nin elektrik kırmızısı takımını eleştiri yağmuruna tutarken, İspanyol gazetesi El Mundo Deportivo ilginç bir iddia ortaya attı.

Arjantinli yıldızın anlaşmalı olduğu Dolce Gabbana’dan bu tip organizasyonlarda istenilen takımları giymek için ekstra para aldığını yazan gazete, Ballon d’Or gecesinde giydiği takım için 1 milyon euro aldığını iddia etti.

'Messi dönemi'nin sonu! Yeni kral Ronaldo