Rüştü nihayet kaleye geçti

Fenerbahçe, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'nın Belek beldesinde sürdürüyor. Oğuz Çetin yönetiminde, bu sabah 1,5 saatlik çalışma yapan Sarı-Lacivertliler, dayanıklılık ve kuvvete yönelik istasyon çalışmasının ardından, prese dayalı tam saha tek pas çalıştılar.

BELEK - Fenerbahçe, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'nın Belek beldesinde sürdürüyor. Oğuz Çetin yönetiminde, bu sabah 1,5 saatlik çalışma yapan Sarı-Lacivertliler, dayanıklılık ve kuvvete yönelik istasyon çalışmasının ardından, prese dayalı tam saha tek pas çalıştılar. Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı çalışan Rüştü de arkadaşlarıyla birlikte idmana katılırken, Ogün, İsmail ve Serhat idmanı düz koşuyla tamamladı. Çalışmaya, Almanya'ya giden Erhan, sakatlıkları süren Yusuf ve Mirkoviç katılmadı. Bu arada takımla birlikte çalışmalara katılan yeni transfer Besçasnıh, antrenmandaki performansıyla göz doldurdu.
Milli Takımlar Yardımcı Antrenörü Ünal Karaman, Fenerbahçe antrenmanını izledi. Çetin ile antrenman öncesinde bir süre görüşen Karaman, çalışmalar hakkında bilgi alarak, başarılar diledi. Öte yandan Fenerbahçe'nin Efes Pilsen Cup'taki rakiplerinden Hollanda'nın PSV takımının antrenörleri, antrenmanı izleyerek yarın oynayacakları maç öncesinde Sarı-Lacivertliler'i yakın takibe aldı. Transfer çalışmalarını da sürdüren Fenerbahçe, Gaziantepsporlu Kemal için son bir atak yapacak. Yönetim, Gaziantepspor başkanı Celal Doğan ile görüşerek bu duruma netlik kazandırmak istiyor. Öte yandan Rüştü Reçber, UEFA'nın resmi internet sitesindeki, 'en iyi kaleci' kategorisinde, kullanılan oyların yüzde 33'ünü aldı. Rüştü'yü, yüzde 30 oyla Bayern Münihli file bekçisi Oliver Kahn takip ediyor. (Spor Servisi)