'Rüştü olmazsa Atilla oynar'

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor maçında kalede büyük ihtimalle Rüştü Reçber'in olacağını söyledi.

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor maçında kalede büyük ihtimalle Rüştü Reçber'in olacağını söyledi. Futbolculardan Serdar Özkan'la birlikte Taksim'de, Ülker'in Milli Takım'a destek için koyduğu dev top maketini imzalayan Sağlam, "Hakan Arıkan'ın sakatlığı var ve bu hafta oynayamayacak. Rüştü hızla iyileşiyor ve hafta sonuna hazır olacağını düşünüyoruz. Onda da bir aksilik olursa gözümüzü hiç kırpmadan Atilla'yı kaleye koyarız" diye yanıt verdi.
Serdar Özkan ise Trabzonspor'la deplasmanda oynayacakları maçın seyircisiz olmasının kendileri için büyük avantaj olduğunu söyledi.
Kolot resmen istifa etti
Öte yandan Beşiktaş'ta, Galatasaray maçı öncesi verdiği demeç nedeniyle yönetim kurulundan istifa eden Celalettin Kolot, bugün resmi istifasını siyah-beyazlı kulübe iletti. Kolot'un yerine pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan sorumlu üye Hakan Aksoy atandı. Daha önce istifa eden Gülnaz Kudunoğlu Arsel'in yerineyse Nedim Sarsmaz getirildi.