Rüştü: Serdar bu başarıyı hak ediyor

2 Haziran'da oynanacak Bosna-Hersek maçına hazırlanan Milli Takım'da Rüştü, Tümer, Servet ve Emre basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hazır olduğunu belirten Rüştü, şans bulursa elinden geleni yapacağını söyledi.

İSTANBUL - 2 Haziran'da oynanacak Bosna-Hersek maçına hazırlanan Milli Takım'da Rüştü, Tümer, Servet ve Emre basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hazır olduğunu belirten Rüştü, şans bulursa elinden geleni yapacağını söyledi. Milli Takım'a çağrılan takım arkadaşı Serdar'ın çıkışını değerlendiren Rüştü, "Serdar çalışmasının karşılığını alıyor" dedi. Rüştü kadroya alınmayan Volkan'ın ise şanssız bir dönem geçirdiğini ve yeniden toparlanacağına inandığını dile getirdi. Tümer ise lig sonu rehavetine kapılmamaları gerektiğinin altını çizerken Bosna maçında oyunlarını kabul ettirmeleri durumunda sahadan istedikleri sonuçla ayrılacaklarını söyledi.
Toplantıda yer alan isimlerden Emre Belözoğlu ise yabancı oyuncu sınırlanmasının kaldırılmasının rekabeti artıracağına dikkat çekti. Emre, "Sınırlama olsun istemiyorum. Ükemizdeki Türk oyuncuların kalitesine güvenilmesi gerekiyor. Milli Takım'ın başarısı bunun yansımasıdır" dedi. Emre, sakatlığının geçtiğini, ama ağrılarının sürdüğünü söyledi.
(Spor Servisi)